723 933 559, 777 987 094 obchod@vceli-svicky.eu

Včelí afrodiziaka

couple 731890 640 300x200 Včelí afrodiziakaAfrodiziaka. Pánové určitě zajásali a již drží v ruce tužku a papír 🙂 Ale tento článek není určen jen mužům, ale také ženám. I na ženy působí přírodní afrodiziaka a byla by škoda je nevyzkoušet. 

ladybugs 2206962 640 300x144 Včelí afrodiziakaAfrodiziaka – jedná se o přírodní (v našem případě se o chemii opravdu bavit nebudeme) látky, které zvyšují potenci, sexuální chuť, schopnost reprodukce a celkové naladění na živočišný pud, který nám byl dán do vínku. Už jen samotný fakt, že to co zvířata dělají běžně a bez problémů, my musíme posilovat různými preparáty, svědčí o problémech ve společnosti. Stres, deprese, vyhoření, to vše nám ubírá životní energii, sílu a vůbec chuť cokoliv dělat. A to včetně sexu. Odborníci odhadují, že více než 70% manželských párů, nemá pravidlný sex (pravidelným se myslí minimálně 2x týdně). Proč asi?

Jako u všeho za všechno může hlava. Když jste vyčerpaní, naštvaní, pod neustálým tlakem, těžko se uvolníte a užijete si relax (ať již se jedná o relax při svíčce, ve vaně, nebo při sexu). Proč tedy trošku nepovzbudit naší hlavu k lepší pohodě, abychom si mohli užít příjemné chvíle přirozeného živočišného pudu?

Jaká včelí afrodiziaka známe?

Med – med má spoustu blahodárných účinků, ale také je výborný pro zvýšení potence. Zvyšuje kvalitu sexu a dodává potřebnou energii na dlouhou výdrž. Současně zlepšuje psychiku, takže prožitek bude výraznější.

Mateří kašička – stejně jako med zlepšuje sexuální prožitek. Díky mikroskopickým částečkám pylu, má mateří kašička euforizační účinek, který Vás posune do duševní pohody a příjemného tělesného stavu. Taktéž působí na pohlavní žlázy, které stimuluje. Při problémech s funkčností vaječníků, působí jako podpůrná léčba.

Pyl – stejně jako mateří kašička, má i pyl sám o sobě euforizační účinky a tak přispívá k zlepšení prožitku při sexu. Dodává potřebnou energii a stimuluje pohlavní ústrojí. 

Trubčí larvy – používají si při léčení menopauzy a andropauzy. Díky mužským hormonům posilují potenci a působí jako silný stimulant.

Další přírodní afrodiziaka

Nebylo by správné, vyzdvihovat pouze včelí produkty a jejich účinky na sexuální aktivitu. V přírodě je i spousta bylin a rostlin, které nám mohou nabídnout stejné účinky jako je pyl, mateří kašička, trubčí larvy či med. Zmiňme si ty nejznámější a nejdostupnější pro nás všechny.

Zázvor – používáme ho při hubnutí, při nachlazení, ale i při nedostatku sexuální touhy. 

Koriandr – kromě pomoci při zažívacích potížích jako je zácpa, větry a špatné trávení, dokáže koriandr nabudit a povzbudit k sexu.

Petržel – každý asi zná pořekadlo „Dej si petržel, aby dlouho vydržel.“ A opravdu je to tak. Kromě močopudných schopností či léčebných při zánětu močového měchýře a prostaty, má petržel významný vliv i na naše libido.

Skořice – a opět ta sexuální touha. Stejně jako zázvor, i skořice se používá při hubnutí, zánětech horních cest dýchacích, angíně (ideálně ve spojení s medem), ale také při ztrátě chutě na sex. 

Paprika chili – toto je opravdu velice zajímavá rostlinka. Obsahuje capsaicin, který dráždí urogenitální systém. Samozřejmě také prokrvuje. Ale neznamená to, že partnerovi či partnerce potřete genitálie chili papričkou. Používá se totiž vnitřně, ne zevně. 

Čokoláda – čím se, ale můžete potírat do sytosti, jíst ji a získat tak nejen zábavu při sexuálních hrátkách, ale i především se nabudit na sexuální hrátky, je čokoláda. Čokoláda byla od nepaměti velkým afrodiziakem a je stále. Ovšem nejedná se o Milku, Orion či jinou mléčnou čokoládu. Použijte tu, která má obsah kakaa minimálně 50%. 

Čerstvé banány a kandované ovoce – máte doma nymfomana/ku? Vaší sexuální výkonnost zlepší banány, fíky, broskve či jablka. A když dojde ovoce, tak hurá na ořechy. 

Použitá literatura:
Ing. Štefan Demeter, CSc. – Apiterapie -Léčení včelími produkty

Pin It on Pinterest

Share This