723 933 559, 777 987 094 obchod@vceli-svicky.eu

Včelí energie

Stejně jako včelí vzduch, i včelí energie je novým produktem včel a ne tak známým. Každý tvor na naší zemi, každá rostlina a každá věc vyzařuje nějakou energii. Ta včelí umí i léčit (ostatně říká se, že zvířata a rostliny umí léčit). Nejeden včelař Vám řekne, že když je utahaný, zpruzený, v depresi, bez nálady, no prostě není ve své kůži, tak mu stačí zajít do včelína a hned je mu líp. I já sama využívám včely především v rámci načerpávání jejich energie, neboť při dnešním shonu a každodenním stresu, nemám jak jinak „dobít baterky“.

2015 04 vcelami ovlivnena voda 169x300 Včelí energieVčelí energie se dá zachytit i do vody. Nemusíte tedy sedět na úlech, nebo si hrát na Mrazíka a okolo úlů běhat. Když dáte do úlu nebo alespoň do jeho těsné blízkosti petlahev s vodou, během dvou hodin (doporučuje se ale alespoň 24 hodin) se změní vazební úhel mezi atomy vodíku a atomem kyslíku. Tato relativně nepatrná změna vazebného úhlu způsobí, že takto pozměněná voda má v lidském těle odlišné biologické účinky.

Takto změněnou vodu lidé používají pro očištění organismu, problémech se špatně se hojícími ranami, při cukrovce, k uvolnění psychického napětí, při rekonvalescenci, proti bolestem hlavy, při trávicích problémech a dalších neduzích. Pití této vody (pokud jí nenecháte otevřenou, znečištěnou nebo dlouho venku) nemá vedlejší účinky a tak můžete tuto pít dle Vaší potřeby.

Použitá literatura:
Ing. Štefan Demeter, CSc. – Apiterapie -Léčení včelími produkty

Pin It on Pinterest

Share This