723 933 559, 777 987 094 obchod@vceli-svicky.eu

Firemní svíčky s logem formou obtisku
Firemním zákazníkům nabízíme svíčky ze včelího vosku s jejich firemním logem formou obtisku („tetování“). Obtisk je v bílém provedení pro lepší vyniknutí samotného loga.
Minimální množství odběru: 100 ks v různých tvarech svíček.
Maximální velikost obtisku je 3 x 3 cm.
Obtisk lze aplikovat na různé tvary svíček v nabídce (kužel, jehlan, anděl aj.). Lze se domluvit individuálně.

Firemní balení s logem firmy formou pečetě

Nabízíme firemní balení s razítkem loga firmy formou „pečetě“. Zákazníkovi jsou započítány vícenáklady spojené s výrobou razítka. Razítko pak zasíláme společně se svíčkami. Pečeť se pak uvazuje k mašli na celofán.
Minimální množství odběru: není stanoveno.
Můžete vybrat jakoukoliv dárkovou sadu, samotnou svíčku nebo sadu ozdob. Pro objednání nás kontaktujte emailem nebo si přímo objednejte konkrétní produkt z našeho eshopu a do poznámky uveďte „Chci firemní logo“ a my se s Vámi spojíme.

Firemní dárkové sady

Firmám nabízíme dárkové řešení na míru pro jejich zaměstnance nebo klienty, které chtějí obdarovat jako poděkování za jejich dosavadní spolupráci nebo při významných jubileiích.

Jsme schopni Vám na dárkovou sadu nechat natisknout logo Vaší firmy.
Dále můžeme nabídnout průhlednou samolepku loga firmy na dárkovou krabičku, popřípadě razítko na papírovou pečeť (zmíněno již výše). Vše záleží na Vašem přání.

Můžeme vytvořit dárkovou sadu s obsahem na přání nebo využijete nabídky našich dárkových sad se svíčkamidárkové sady vícedruhové či speciálně připravené pro firemní zákazníky

Workshopy

Pokud pořádáte teambuilding pro své zaměstnance, nebo dětskou párty pro děti, případně chcete pro Vaše obchodní partnery něco netradičního, nabízíme Vám workshop výroby svíček ze včelího vosku na míru, ukázku práce na včelí farmě, prozkoumání světa včel pod mikroskopem.

Exkurze nebo workshop na naší farmě obsahuje ukázku stroje na výrobu mezistěn a vysvětlujeme, jak vzniká mezistěna. Ukážeme jak se vytáčí med, jak vypadají rámky a co vše je potřeba, když chcete včelařit. Povídáme si o včelkách a zkoumáme je pod mikroskopem. Pak si můžete vyplnit pár „testíků“ o včelkách. Společně se půjdeme podívat do včelek (dle sezóny) kde Vám popíšeme, co vidíte. Odchytneme trubce a můžete si ho „pohladit“. Pokud je to možné, dostanete i medovou žvýkačku, kterou holky právě vystavěly a zaplnily nektarem. Vyrobíte si vlastní svíčku z mezistěny. Nakonec si můžete koupit svíčky nebo medík. A samozřejmě vše fotíme a fotky pak pošleme

Pro přesnou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat na obchod@vceli-svicky.eu

 

Pin It on Pinterest

Share This